CVJETNICA – NEDJELJA MUKE GOSPODNJE – 5. 4. 2020.

Svete Mise će se služiti svaki dan na nakane koje ste dali u župnoj crkvi, ali kako nalažu mjere bez prisustva vjernika.

8,00  + Jerko Crljen

Pogledajte opširnije za cijeli tjedan (pdf)

Svi župljani koji žele da im svećenik blagoslovi Uskrsno jelo mogu to u činiti na slijedeći način. Oni koji žele iznijet će jelo (korpu) ispred svoje kuće, a svećenik će proći mjestom, odnosno ulicom i blagoslovit će jelo. Naglašava se da nema nikakvog okupljanja, nego svatko će pričekati sa hranom ispred svoje kuće, da tako poštujemo propise koji se odnose na sprječavanje zaraze virusom. Blagoslov će započeti na Veliku subotu, 11. travnja 2020. u 15,00 sati u Tisovcu, zatim Godinjak, Gornji i Donji Crnogovci, St. Petrovo Selo,
Oštri Vrh.
Svima želim Sretan i blagoslovljen Uskrs!

Ivan Nikolić, župnik

Obveza-provodenja-Odredbi-biskupa-Hrvatske-biskupske-konferencije (pdf)